Top Sklepy

Oferty

Reda

Reda to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, nad rzeką Redą. Mieszka w nim około 22 tysiące osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Redzie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Abc, Pepco czy Odido. Salony Media Expert i Neonet zlokalizowane są w pobliskich Wejherowie i Rumii, a duże galerie handlowe znajdują się w Trójmieście. W Redzie funkcjonuje także sklep zoologiczny Terrier, sklep rowerowy, sklep komputerowy oraz dostawca usług internetowych Interkar. Na smaczny posiłek w Redzie zapraszają restauracje Dzikie Wino, Tawerna Viking, Burger King i Rzeka smaków oraz pizzerie Verona i Pod Modrzewiem.

Ze względu na swoje nadmorskie położenie, Reda jest miastem atrakcyjnym turystycznie. Znajduje się tutaj punkt widokowy ze wspaniałym widokiem na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Żeby się na niego dostać, trzeba wspiąć się po 204 stopniach. W najbliższej przyszłości na terenie miasta otwarty zostanie Aquapark. Ofertę Redy uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Ibis Styles i pokoje gościnne.