Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Reda?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 651 aktualnych gazetek z Reda, pochodzących z 2847 różnych sklepów.

Reda

Reda to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, nad rzeką Redą. Mieszka w nim około 22 tysiące osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Redzie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Abc, Pepco czy Odido. Salony Media Expert i Neonet zlokalizowane są w pobliskich Wejherowie i Rumii, a duże galerie handlowe znajdują się w Trójmieście. W Redzie funkcjonuje także sklep zoologiczny Terrier, sklep rowerowy, sklep komputerowy oraz dostawca usług internetowych Interkar. Na smaczny posiłek w Redzie zapraszają restauracje Dzikie Wino, Tawerna Viking, Burger King i Rzeka smaków oraz pizzerie Verona i Pod Modrzewiem.

Ze względu na swoje nadmorskie położenie, Reda jest miastem atrakcyjnym turystycznie. Znajduje się tutaj punkt widokowy ze wspaniałym widokiem na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Żeby się na niego dostać, trzeba wspiąć się po 204 stopniach. W najbliższej przyszłości na terenie miasta otwarty zostanie Aquapark. Ofertę Redy uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Ibis Styles i pokoje gościnne.