Najlepsze promocje w Radomsku

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Oferowane produkty

Centra handlowe w Radomsku Zobacz więcej

Radomsko

Radomsko leży w województwie łódzkim nad rzeką Radomką. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało tu 47 947 osób, co daje miastu ósmą pozycję pod względem liczby ludności w województwie.

W Radomsku działają: galeria Era Park Handlowy i Galeria Baszta. W najbliższych latach planowane jest otwarcie nowej galerii handlowej. Znajduje się tu kilka sklepów oferujących sprzęt rtv i agd: Avans, Neonet i Media Expert. Swoją siedzibę i fabrykę ma tutaj firma Meble Radomsko, ceniony w kraju producent mebli. Inne obecne w mieście marki to m.in.: Biedronka, Lidl, Carrefour i Stokrotka.

W Radomsku urodził się wybitny polski poeta Tadeusz Różewicz. W Miejskim Domu Kultury działa kino studyjne oraz teatr. Z ciekawych zabytków warto wymienić: ratusz w stylu romantycznym, cmentarz żydowski, chałupę tatarską, a także Klasztor Franciszkanów ufundowany przez Władysława Łokietka i drewniany Kościół św. Marii Magdaleny z XVIII wieku.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy