Tiendeo official website
  • Logo Calzedonia
  • Logo Norauto
  • Logo Meble Vox
  • Logo Batica
  • Logo Galeria Świstak
  • Logo My Shop

Z jakich promocji mogę skorzystać w Pszczyna?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Calzedonia, Norauto, Meble Vox i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 681 aktualnych gazetek z Pszczyna, pochodzących z 4127 różnych sklepów.

Pszczyna

Pszczyna to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie pszczyńskim. Mieszka w nim około 25 tysięcy osób.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej. W Pszczynie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Kaufland, Carrefour, PSS Społem, Delikatesy Centrum, Delikatesy Kaprys czy Intermarche. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans i Mix Electronics. Ponadto w Pszczynie znajdziemy sklep muzyczny, księgarnię Czartak, wypożyczalnię samochodów, butiki odzieżowe, sklep rowerowy, sklep wędkarski, sklepy komputerowe oraz sklep Kawka z dużym wyborem kaw i herbat z całego świata. Na smaczny posiłek zaprasza restauracja Hawana oraz pizzerie K2 i OK Pizza.

Pszczyna posiada także wiele atrakcji turystycznych. Jedną z nich jest Zagroda Żubrów, w której można podziwiać te wspaniałe zwierzęta. Przez miasto przebiegają trasy rowerowe i interesujące szlaki turystyczne. Najciekawszym zabytkiem Pszczyny jest niewątpliwie Zamek Pszczyński – wielokrotnie przebudowywana rezydencja magnatów, wzniesiona w XI lub XII wieku. Ofertę Pszczyny uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: trzygwiazdkowy Hotel Imperium i Hotel Zamkowy.