Najlepsze promocje w Pruszczu Gdańskim

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, nad Radunią. Mieszka w nim blisko 30 tysięcy osób.

Bliskość obwodnicy trójmiejskiej znacząco przyczyniła się do rozwoju handlu w mieście. W bogatej ofercie Pruszcza Gdańskiego znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Lewiatan, Tesco czy Żabka. Na terenie miasta znajduje się kilka punktów, w których nabyć można multimedia oraz sprzęt rtv/agd. Ponadto w Pruszczu Gdańskim znajdziemy salony kosmetyczne, księgarnie, sklepy odzieżowe, sklepy komputerowe, sklepy medyczne i sklepy rowerowe. Pruszcz Gdański posiada jedno centrum handlowe – Prima Park Handlowy, w którym funkcjonują takie marki jak CCC, Media Expert i Pepco. Sklepy wielkopowierzchniowe i duże galerie handlowe zlokalizowane są w Gdańsku, z którym Pruszcz Gdański bezpośrednio sąsiaduje.

Pruszcz Gdański to także atrakcyjna oferta rozrywkowa, kulturalna i gastronomiczna. Na miłe spędzenie czasu i smaczny posiłek zapraszają restauracje Kameleon i Safir oraz pizzerie Milano i Gruby Benek. Panie pragnące zadbać o swoje zdrowie i poprawić kondycję, powinny odwiedzić klub fitness 4Fit z bogatą ofertą zajęć ruchowych. Jedną z największych atrakcji Pruszcza Gdańskiego jest Park Kulturowy Faktoria, w którym przy użyciu nowoczesnych technik prezentuje się wyniki wieloletnich badań archeologicznych prowadzonych na terenie miasta. Ofertę Pruszcza Gdańskiego uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in. Hotel Chopin, Hotel Jawor i Hotel Górski.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.