Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi H&M i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

Coś ciekawego o sklepach H&M

Co ciekawego w H&M?

Pierwszą znaną osobowością pracującą przy kampanii H&M był Karl Lagerfeld. Ten niemiecki projektant wypuścił w 2004 roku czarnobiałą kolekcję, której twarzą została modelka Erin Wasson. Współpraca miała mieć charakter jednorazowy, jednak wielki sukces sprawił, że marka już w następnym roku zwróciła się do brytyjskiej projektantki Stelli McCartney. Twarzą kolekcji miała być Kate Moss, ale narkotykowy skandal z jej udziałem zniweczył plany.

W 2006 roku przyszła kolej na holenderski duet Viktor & Rolf, twórców pierwszej dostępnej w H&M sukni ślubnej. Dzięki dobrej cenie, zaledwie 298 Euro, już w pierwszych godzinach sprzedano tysiące egzemplarzy.

Rok 2007 również przyniósł sukces, dzięki kolekcji zaprojektowanej przez włoskiego dizajnera Roberto Cavalli’ego. W 2008 H&M sprzymierzył się z Japończykiem Rei Kawakubo, a rok później aż z trzema dizajnerami: Mathew Williamsonem, Jimmim Choo i Sonią Rykiel. Ta ostatnia powróciła dwa lata później, a dołączył do niej Lanvin.

W 2011 przyszła kolej na Dom Mody Versace; Donatella wypuściła kolekcję inspirowaną żywymi kolorami lat 80. Versace powrócił w następnym roku współpracując z Marnim, Maisonem Martinem Margielą, fashionistką Anną Dello Russo i byłą gwiazdą piłki nożnej Davidem Beckhamem.

W 2015 roku młody Francuz Olivier Rousteing, główny projektant w Domu Mody Balmain, był gościnnym projektantem kolekcji składającej się ze 110 modeli. Ze wszystkich jedenastu stworzonych do dzisiaj, ta okazała się najbardziej dochodowa.

H&M: Pierwszy sklep otwarto w 1947 roku w Szwecji. Obecnie działa ich ponad 3,700 w 61 krajach. Ponadto w 21 państwach zakupy można zrobić w oficjalnym sklepie internetowym.

 

Rok 2007 również przyniósł sukces, dzięki kolekcji zaprojektowanej przez włoskiego dizajnera Roberto Cavalli’ego. W 2008 H&M sprzymierzył się z Japończykiem Rei Kawakubo, a rok później aż z trzema dizajnerami: Mathew Williamsonem, Jimmim Choo i Sonią Rykiel. Ta ostatnia powróciła dwa lata później, a dołączył do niej Lanvin. W 2011 przyszła kolej na Dom Mody Versace; Donatella wypuściła kolekcję inspirowaną żywymi kolorami lat 80. Versace powrócił w następnym roku współpracując z Marnim, Maisonem Martinem Margielą, fashionistką Anną Dello Russo i byłą gwiazdą piłki nożnej Davidem Beckhamem. W 2015 roku młody Francuz Olivier Rousteing, główny projektant w Domu Mody Balmain, był gościnnym projektantem kolekcji składającej się ze 110 modeli. Ze wszystkich jedenastu stworzonych do dzisiaj, ta okazała się najbardziej dochodowa.

 

H&M: Pierwszy sklep otwarto w 1947 roku w Szwecji. Obecnie działa ich ponad 3,700 w 61 krajach. Ponadto w 21 państwach zakupy można zrobić w oficjalnym sklepie internetowym.

 

H&M promocje czy H&M wyprzedaż to hasła, które sprawiają, że klienci z wyprzedzeniem planują sobie cały dzień na zakupowe szaleństwo.

W poszukiwaniu modowych nowości, atrakcyjnych promocji, wyprzedaży i okazji warto odwiedzić adres H&M.pl, gdzie znajdziemy także liczne inspiracje i pomysły na modny wygląd. H&M Online to jeden z najciekawszych sklepów internetowych w kraju.

Dział H&M Dzieci zawiera wszystko to, co potrzebne jest dorastającemu maluchowi, od niemowlaka po nastolatka. Znajdziemy tam zarówno ubranka jak i dodatki.

Dostępna w H&M bielizna i stroje kąpielowe H&M cieszą się dużą popularnością wśród młodych dziewczyn.

Więcej ofert Ubrania, buty i akcesoria