Znajdź TK Maxx w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach TK Maxx

TK Maxx

W licznych sklepach na terenie Polski znajdziemy m.in.: ubrania damskie, męskie i dziecięce, buty, akcesoria czy dodatki dla domu – zawsze do 60% taniej. Flagowym sklepem marki, gdzie znajduje się pierwszy w Polsce dział Gold Label, jest TK Maxx Warszawa zlokalizowany w dawnych Domach Centrum.

W odróżnieniu od innych sklepów TK Maxx uzupełnia swoje dostawy kilka razy w tygodniu, dbając o to, żeby produkty pochodziły z aktualnych kolekcji renomowanych międzynarodowych projektantów. Klienci publikują w sieci pozytywne opinie o TK Maxx i coraz chętniej robią tam zakupy. Dostępny na brytyjskiej stronie TK Maxx sklep internetowy niestety nie wysyła produktów do Polski.

Warto zaznaczyć, że każdy sklep TK Maxx Polska posiada nawet 50 tysięcy produktów, a każdego tygodnia oferta wzbogacana jest o około 10 tysięcy nowych artykułów.

Popularne sklepy TK Maxx to m.in.: TK Maxx Wrocław, TK Maxx Łódź i TK Maxx Poznań. Ich godziny otwarcia i adresy dostępne są na Tiendeo.pl.

Znajdujące się w ofercie TK Maxx obuwie cieszy się dużą popularnością wśród panów; warto zaznaczyć, że w sklepach można nabyć buty w nietypowych rozmiarach. Natomiast panie chętnie wybierają oferowane przez TK Maxx sukienki.

TK Maxx Szczecin zlokalizowany jest w popularnym Centrum Handlowym Molo, które odwiedzane jest przez 4 miliony klientów rocznie.

Przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z katalogiem TK Maxx online, dostępnym na Tiendeo.pl.

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.