Tiendeo official website

Okazji na lato

Ważny 30 dni

  Szukasz najlepszych promocji z TK Maxx?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w TK Maxx, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od TK Maxx ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka TK Maxx on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki TK Maxx "Okazji na lato" ważna od od 16/7 do do 18/8 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Pepco
  • Logo KIK
  • Logo CCC
  • Logo ZARA
  • Logo Monnari
  • Logo New Yorker

  TK Maxx, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  TK Maxx

  W licznych sklepach na terenie Polski znajdziemy m.in.: ubrania damskie, męskie i dziecięce, buty, akcesoria czy dodatki dla domu – zawsze do 60% taniej. Flagowym sklepem marki, gdzie znajduje się pierwszy w Polsce dział Gold Label, jest TK Maxx Warszawa zlokalizowany w dawnych Domach Centrum.

  W odróżnieniu od innych sklepów TK Maxx uzupełnia swoje dostawy kilka razy w tygodniu, dbając o to, żeby produkty pochodziły z aktualnych kolekcji renomowanych międzynarodowych projektantów. Klienci publikują w sieci pozytywne opinie o TK Maxx i coraz chętniej robią tam zakupy. Dostępny na brytyjskiej stronie TK Maxx sklep internetowy niestety nie wysyła produktów do Polski.

  Warto zaznaczyć, że każdy sklep TK Maxx Polska posiada nawet 50 tysięcy produktów, a każdego tygodnia oferta wzbogacana jest o około 10 tysięcy nowych artykułów.

  Popularne sklepy TK Maxx to m.in.: TK Maxx Wrocław, TK Maxx Łódź i TK Maxx Poznań. Ich godziny otwarcia i adresy dostępne są na Tiendeo.pl.

  Znajdujące się w ofercie TK Maxx obuwie cieszy się dużą popularnością wśród panów; warto zaznaczyć, że w sklepach można nabyć buty w nietypowych rozmiarach. Natomiast panie chętnie wybierają oferowane przez TK Maxx sukienki.

  TK Maxx Szczecin zlokalizowany jest w popularnym Centrum Handlowym Molo, które odwiedzane jest przez 4 miliony klientów rocznie.

  Przed udaniem się na zakupy warto zapoznać się z katalogiem TK Maxx online, dostępnym na Tiendeo.pl.