Znajdź KIK w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Ubrania, buty i akcesoria

Coś ciekawego o sklepach KIK

KIK

Oferta KIK obejmuje praktyczne, stylowe i wygodne kurtki, bluzy, spodnie, bieliznę, jeansy, koszule, swetry oraz dodatki. W ofercie dostępne są także ubrania w dużych rozmiarach dla kobiet i dla mężczyzn oraz artykuły wyposażenia domu, artykuły piśmiennicze i zabawki. Najlepszym źródłem informacji o nowościach w ofercie jest gazetka KIK.

Sklepy KIK Textil znajdują się w takich miastach jak Ciechanów, Rumia, Oława, Goleniów, Rzeszów, Ełk, Żory czy Łódź. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów, a miła obsługa chętnie pomoże w dokonaniu wyboru.

Rzesza fanów KIK w naszym kraju ciągle rośnie, profil KIK Polska na Facebooku polubiło już prawie 50 tysięcy osób.

Promocje KIK najlepiej śledzić przeglądając gazetki promocyjne KIK, które dostępne są na Tiendeo.pl.

W swojej ojczyźnie marka jest wyjątkowo popularna, każdy sklep KIK w Niemczech cieszy się zainteresowaniem i stale poszerza swoją ofertę.

Sklepy KIK posiadają w ofercie także ubrania w dużych rozmiarach - okazuje się, że moda XL wcale nie musi być nudna, ubrania PLUS dostępne w KIK są kolorowe i eleganckie.

Warto pamiętać, że dostępna w sklepach KIK oferta jest ciągle uzupełniana, więc warto zaglądać na Tiendeo.pl w poszukiwaniu nowinek.

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.