Znajdź CCC w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Ubrania, buty i akcesoria

Coś ciekawego o sklepach CCC

Co ciekawego w CCC ?

Okazuje się, że wyjaśnienie skrótu CCC nie jest wiedzą powszechną, nawet klienci marki nie są pewni, skąd wzięły się te trzy litery i często szukają odpowiedzi w sieci. Po krótkim śledztwie internetowym znaleźć można wiele innych rozwinięć, np. Croft Cricket Club, czyli angielski klub sportowy albo Clemons Concrete Coatings, amerykański producent betonu.

Pod tą nazwą kryje się także wiele uczelni, np. California Community College, Cleveland Community College czy Camden County College. Skrót CCC znajdziemy też w wojsku oraz w wielu dziedzinach nauki. W rzymskim systemie zapisywania liczb CCC oznacza 300. Jednak polska marka nie ma z tymi rozwinięciami nic wspólnego i nie jest przypadkowa. CCC od samego początku było skrótem hasła Cena Czyni Cuda, czyli nawiązania do niskich cen obowiązujących w sklepach sieci.

CCC: marka powstała w 1999 roku i obecnie zatrudnia ponad 6 tysięcy osób. Poza Polską CCC działa m.in. w Niemczech, Czechach, Rumunii i na Ukrainie.

Obuwie CCC od lat cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. W każdym sezonie powstaje około 3 tysięcy nowych wzorów, nie tylko butów, ale także torebek. Najlepszym źródłem informacji o nowościach jest gazetka CCC.

Sklep CCC działa w oparciu o zasadę „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Firma posiada 67 zarejestrowanych marek towarowych i w ten sposób zagospodarowuje rynek niedrogiego, praktycznego obuwia dla wszystkich.

Sklepy CCC zlokalizowane są m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Lublin, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Łódź, Toruń i Wrocław. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

W Polsce działa niemal 400 sklepów, które oferują obuwie CCC. Najdalej na Zachód wysunięte sklepy CCC znajdują się w Niemczech, na Południe w Turcji, na Wschód w Kazachstanie, a na Północ w Łotwie.

Sezonowa kolekcja CCC prezentowana jest w katalogu, który znajduje się na Tiendeo.pl.

Marka posiada też atrakcyjną ofertę dla najmłodszych, dostępne w sklepach CCC buty dla dzieci są wytrzymałe, kolorowe i bardzo wygodne.

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.