Tiendeo official website

Pepco Gazetka Muślinowe komplety

Ważny 2 dni

Szukasz najlepszych promocji z Pepco?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Pepco, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Pepco ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Pepco on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Pepco "Pepco Gazetka Muślinowe komplety" ważna od od 16/5 do do 23/5 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Calzedonia
  • Logo Intimissimi
  • Logo Arctica
  • Logo Samodobro
  • Logo MandMDirect
  • Logo Batica

Pepco, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Pepco?

W zestawieniu Gwiazdy Jakości 2015 znalazły się marki z najlepszymi opiniami zebranymi w ciągu całego roku. Misją programu Jakość Obsługi jest wymiana informacji pomiędzy klientami, a sprzedającymi, co ma doprowadzić do poprawy jakości obsługi w Polsce.

Firmy pogrupowane zostały według branż, Pepco – może nie do końca trafnie - trafiło do kategorii „Wyposażenie Wnętrz”. Z opinii zamieszczonych na portalu wynika, że klienci najbardziej zadowoleni byli z rozkładu towarów na półkach oraz miłej obsługi. Doceniali także czystość panującą w sklepach. Jednak nie wszędzie przeważały pozytywne oceny – zdarzały się przypadki, że klienci nie mogli liczyć na pomoc pracownika, bądź nie byli w stanie znaleźć tego, czego szukali. 
W sumie sklep Pepco został oceniony przez ponad 2 tysiące osób z całego kraju.
Nie wiadomo w jakim stopniu ich opinie wpłyną na politykę obsługi klienta w przyszłości. 

Pepco: Sieć powstała w 1999 roku w Polsce. Obecnie marka posiada ponad 420 sklepów w całym kraju.

Popularne sklepy Pepco to m.in.: Pepco Warszawa, Pepco Kraków, Pepco Wrocław, Pepco Łódź, Pepco Lublin, Pepco Bydgoszcz, Pepco Szczecin i Pepco Poznań. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów, a bogata oferta powinna zadowolić nawet tych najbardziej wymagających.

Pepco Online, czyli oficjalna strona internetowa sklepów, zawiera wiele ciekawych porad na temat mody, dekorowania domu czy zdrowego trybu życia.

Gazetka promocyjna Pepco znajduje się na Tiendeo.pl; poznamy tu także godziny otwarcia Pepco i adresy sklepów.

Promocje Pepco są jednym z największych atutów marki; chwalą je klienci, którzy lubią oszczędzać i polować na okazje w sklepach.

Warto też wspomnieć o takich sklepach jak: Pepco Gdańsk, Pepco Białystok, Pepco Rzeszów, Pepco Katowice czy Pepco Katowice. W każdym z nich dostępna jest aktualna gazetka Pepco z promocjami i nowościami w ofercie.

Nie wszyscy wiedzą, ale dostępne w ofercie sklepów Pepco zabawki łączą w sobie funkcje rozrywkowe i edukacyjne. Pozwalają dzieciom poznawać świat i rozwijają wyobraźnię.