Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi New Yorker i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

New Yorker, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

New Yorker

New Yorker z pewnością nie jest marką dla grzecznych dziewcząt i chłopców. Oferowane w sklepach New Yorker buty charakteryzują się oryginalnym designem, dostępne w ofercie New Yorker kurtki posiadają ciekawe wzory, a znajdujące się w sklepie internetowym New Yorker sukienki wyróżniają się odważnymi kolorami.

Sklep New Yorker to miejsce gdzie uśmiechnięta obsługa chętnie doradzi i pomoże w dokonaniu wyboru. Dostępna w salonach New Yorker kolekcja jest do przejrzenia na Tiendeo.pl. Popularne salony to New Yorker Warszawa, New Yorker Wrocław i New Yorker Poznań.

Dostępna w ofercie New Yorker bielizna zaprezentowana jest na stronie marki w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej - zdecydowanie nie dla grzecznych chłopców i dziewczynek. Nowości w ofercie prezentuje znajdująca się na stronie New Yorker gazetka.

New Yorker Polska jest jedną z najbardziej popularnych marek młodzieżowych w naszym kraju. New Yorker oferuje swoim klientom zazwyczaj kolekcję sezonową i kolekcję sportową.

Znajdujące się w sklepach New Yorker spodnie, zarówno męskie jak i damskie, idealnie pasują do miejskiego stylu życia, a dostępne w ofercie New Yorker torebki będą idealnym dodatkiem do kreacji.

Dziewczyny, które wybierają sukienki New Yorker i stroje kąpielowe New Yorker, wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Dostępne w sklepach New Yorker promocje przyciągają miłośniczki polowania na okazje.

Znajdujące się w ofercie sklepów New Yorker bluzy są dobrym wyborem na spotkania ze znajomymi i inne niezobowiązujące sytuacje.