Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Polkowice?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 381 aktualnych gazetek z Polkowice, pochodzących z 1133 różnych sklepów.

Polkowice

Polkowice to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim. Mieszka w nim około 23 tysiące osób.

Miejscowość posiada bogatą ofertę handlową. W Polkowicach działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Netto, Tesco, Lewiatan, Intermarche, PSS Społem, Żabka czy Małpka Express. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach RTV Euro AGD i Media Expert. Ponadto w Polkowicach znajdziemy sklep CCC, sklep rowerowy, sklep zoologiczny, sklep komputerowy, sklepy odzieżowe i wiele innych placówek handlowych. Na smaczny posiłek zapraszają pizzerie Verona i Valentino oraz restauracja Polkowicka.

Polkowice to także atrakcyjna oferta kulturalna i rozrywkowa. W Polkowickim Centrum Animacji odbywają się koncerty, spektakle, organizowane są warsztaty i wystawy, a miłośnicy filmów mają do dyspozycji kino. W mieście funkcjonuje Aquapark Polkowice, na który składa się: zespół basenów, pięć zjeżdżalni, spa, sauna, siłownia, kręgielnia, stoły bilardowe, sala fitness, jaskinia solna, solarium i kriokomora. W kompleksie można też zorganizować urodziny, szkolenia czy różnego rodzaju imprezy sportowe i turnieje.