Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Police?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 550 aktualnych gazetek z Police, pochodzących z 2457 różnych sklepów.

Police

Police to miasto satelickie Szczecina położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, nad Odrą. Mieszka w nim około 33 tysiące osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Policach działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Stokrotka, Pepco czy Odido. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Neonet i Avans, a komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto w Policach znajdziemy salon Orange, sklep motoryzacyjny, sklep rowerowy, sklep sportowy 4F, sklep zielarsko-medyczny, sklep meblowy oraz wiele innych placówek handlowych. Przy ulicy Wyszyńskiego zlokalizowane jest Centrum Handlowo-Usługowe Kinga.

Police posiadają także atrakcyjną ofertę kulturalno-rozrywkowo-turystyczną. Znajduje się tutaj wiele wartych zwiedzenia zabytków, m.in.: neogotycki kościół Niepokalanego Poczęcia NMP z XIX wieku i Lapidarium Polickie. Otaczająca miasto Puszcza Wkrzańska obfituje w szlaki piesze i rowerowe, które przyciągają turystów preferujących aktywny wypoczynek wśród pięknej przyrody. Ofertę Polic uzupełniają galerie sztuki, kino, teatr oraz baza noclegowa, obejmująca m.in. Hotel Dobosz i pokoje gościnne.