Najlepsze promocje w Piotrkowie Trybunalskim

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Oferowane produkty

Centra handlowe w Piotrkowie Trybunalskim Zobacz więcej

Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski leży w centralnej Polsce, jest drugim co do wielkości miastem w województwie i 48. w Polsce.  Według danych z 31 grudnia 2013 roku liczył 75 903 mieszkańców.

Na ulicy Słowackiego działa Centrum Handlowe Focus Mall. Można w nim znaleźć takie marki jak: Reserved, House, Tatuum, Ecco, CCC, Orsay, Solar, Smyk – na miłośników kina czeka 5-salowy Helios. Przy ulicy Sikorskiego znajduje się CH Echo. W sąsiedztwie największego skupiska osiedli mieszkaniowych w Piotrkowie Trybunalskim położony jest Skwer Handlowy. Obecne w nim sklepy to m.in. Supermarket Piotr i Paweł, drogerie Rossmann, Pepco, Centrum Zoologiczne Kameleon, sklep papierniczy Netuno, sklep z artykułami na imprezy Wulkan, salonik prasowy In Medio.

W Piotrkowie Trybunalskim kręcono wiele filmów fabularnych: Vabank Juliusza Machulskiego, Psy Władysława Pasikowskiego, Przedwiośnie Filipa Bajona, Pana Tadeusza Andrzeja Wajdy czy 1920 Bitwę Warszawską Jerzego Hoffmana.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy