Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Piastów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 440 aktualnych gazetek z Piastów, pochodzących z 12675 różnych sklepów.

Piastów

Piastów to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało w nim 22 914 osób. Miejscowość jest najmniejszą gminą w województwie i jednocześnie jedną z najgęściej zaludnionych.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Piastowie działają takie sklepy jak: Biedronka, Tesco, PSS Społem czy Odido oraz wiele innych spożywczo-przemysłowych, wielobranżowych i specjalistycznych placówek handlowych. Dzięki bliskości Warszawy mieszkańcy Piastowa mają łatwy dostęp do sklepów wielkopowierzchniowych i galerii handlowych. Popularnym miejscem spotkań i spędzania czasu jest restauracja Corrado, gdzie można zjeść pyszną pizzę, makarony, dania jarskie i fitness. Przy Miejskim Ośrodku Kultury działa kino Baśń z interesującym repertuarem.

Co ciekawe, jeszcze w XVI wieku na obszarze dzisiejszego Piastowa istniały dwie miejscowości: Utrata i Żdżary. Na początku XX wieku zaczęli się tu sprowadzać zmęczeni zgiełkiem dużego miasta mieszkańcy Warszawy. W 1926 nadano miastu nową nazwę, wyłonioną w drodze konkursu. Okazało się, że zaproponował ją czternastolatek, Zygmunt Kosewski, późniejszy honorowy obywatel Piastowa.