Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Piaseczno?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 666 aktualnych gazetek z Piaseczno, pochodzących z 11699 różnych sklepów.

Piaseczno

Piaseczno sąsiaduje z Warszawą, a konkretnie z dzielnicą Ursynów. Zamieszkuje tu około 45 tysięcy osób – dzięki bliskości stolicy w mieście następuje szybki przyrost liczby mieszkańców oraz rozwój budownictwa. Magazyn Forbes uznał Piaseczno za jedno z najatrakcyjniejszych miast pod względem biznesowym. Swoje siedziby ma tutaj wiele firm zagranicznych.

W Piasecznie znajduje się Galeria CH Auchan, która była pierwszym obiektem tej sieci w Polsce. Dużą popularnością wśród mieszkańców stolicy cieszy się Fashion House Outlet Center, mieszczący się przy ulicy Puławskiej, gdzie artykuły popularnych marek dostać można od 30 do 70% taniej. Funkcjonuje tu także największy w Europie środkowej sklep sportowy Decathlon oraz market budowlany Leroy Merlin.

Działają tu sklepy Biedronka, Lidl oraz Carrefour Express.

W Piasecznie organizowane są cykliczne wydarzenia kulturalne, takie jak: Piaseczyński Zlot Piosenki Różnej i Open Hard Core fest, letni festiwal rockowy pod hasłem „Muzyka przeciwko narkotykom”, w którym biorą udział zespoły z całego świata.