Oferty

Z jakich promocji mogę skorzystać w Pabianice?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 782 aktualnych gazetek z Pabianice, pochodzących z 4520 różnych sklepów.

Ulubione katalogi naszych użytkowników

Centra handlowe

Zobacz wszystkie centrów handlowych
Pabianice

Pabianice są drugim co do wielkości miastem w aglomeracji łódzkiej. Według danych z 31 grudnia 2013 roku zamieszkiwało tu 67 120 osób, co plasowało Pabianice na 3. miejscu pod względem liczby ludności w województwie i 59. w kraju. Biorąc pod uwagę powierzchnię, miasto znajduje się odpowiednio na 9. i 150. pozycji.

Działa tu CH Echo – do najważniejszych najemców należą: Piotr i Paweł, Jysk, Nomi, RTV Euro AGD, Reserved, Rossmann oraz CCC. W Pabianicach mieści się kilka firm odzieżowych, produkujących bardzo dobre jakościowo garnitury. Swój oddział ma także firma Philips.

Mieszkańcy mogą korzystać z oferty hipermarketu Carrefour, Kauflandu, Polomarketu, obecna jest sieć ABC, a także dyskonty Biedronka i Lidl. Istnieje kilka targowisk miejskich.

Honorowym obywatelem miasta był Jan Paweł II. Z Pabianicami związany jest znany artysta i fotograf Zbigniew Libera.