Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Płock?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 457 aktualnych gazetek z Płock, pochodzących z 1031 różnych sklepów.

Płock

Płock liczy 122 815 mieszkańców, z czego ponad jedna czwarta nie przekroczyła 20. roku życia. Jest to miasto akademickie, gdzie 12 tysięcy studentów kształci się na sześciu wyższych uczelniach. Płock posiada 13 miast partnerskich, w tym: Auxerre (Francja), Darmstadt (Niemcy) czy Thurrock (Wielka Brytania). Za aktywną współpracę międzynarodową otrzymał flagę Rady Europy.

W Płocku siedzibę ma Orlen Wisła Płock – męski klub piłki ręcznej, 7-krotny mistrz kraju, 10-krotny zdobywca Pucharu Polski, wielokrotny uczestnik europejskich pucharów. Największym centrum handlowym jest Galeria Mazovia (znajduje się w niej Media Markt) przy ulicy Wyszogrodzkiej, oprócz niego działa także Galeria Wisła, CH Graniczna, CH Atrium Mosty, CH Auchan. Płock posiada dwa kina: Helios i Novekino.

Niewątpliwą atrakcją jest mierzące 358 metrów długości płockie molo nad Wisłą. Jego konstrukcja została wykonana równolegle do brzegu rzeki, co czyni go jedynym tego typu obiektem w Polsce. Molo jest przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.