Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Otwock?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 769 aktualnych gazetek z Otwock, pochodzących z 8971 różnych sklepów.

Otwock

Otwock położony jest w województwie mazowieckim nad rzeką Świder. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej i oddalone jest centrum stolicy o około 25 kilometrów. Zamieszkuje tu 45 tysięcy osób. Do Otwocka z Warszawy dojechać można wygodnie Szybką Koleją Miejską oraz Kolejami Mazowieckimi.

W Otwocku działa centrum handlowe Galeria Górna, położone blisko stacji PKP i przystanków PKS. Jest to jedyny tego typu obiekt w mieście. Zakupy spożywcze zrobić można w sklepach Biedronka, Tesco oraz Carrefour Market. W Otwocku znajdują się trzy drogerie sieci Rossmann. Apteka Główna mieści się przy ulicy Andriollego. Pragnący zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną mogą odwiedzić Fitness Club Imperium, gdzie znajduje się dobrze wyposażona siłownia i strefa do wykonywania ćwiczeń cardio.

Przez Otwock przebiegała linia historycznej wąskotorowej kolei Jabłonowskiej, kursującej pomiędzy Jabłonną i Karczewem oraz Starą Miłosną. Projekt linii powstał jeszcze w XIX wieku, a pierwsza lokomotywa wyjechała na tory w 1900 roku. W 1956 nastąpił ostatni przejazd kolejki na pełnej trasie, do roku 1963 istniał jedynie odcinek Otwock – Karczew, po czym kolej przeszła do historii.