Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Ostrów Mazowiecka?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 235 aktualnych gazetek z Ostrów Mazowiecka, pochodzących z 220 różnych sklepów.

Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie ostrowskim. Mieszka w nim około 23 tysiące osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Ostrów Mazowiecka.

Mieszkańcy mogą skorzystać z dobrej oferty handlowej. W Ostrowi Mazowieckiej działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Carrefour, Lewiatan czy GS Samopomoc Chłopska. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Neonet, Media Expert, Avans i Partner AGD RTV. Ponadto w Ostrowi Mazowieckiej znajdziemy: bank spółdzielczy, sklepy komputerowe, centrum ogrodnicze, salony fryzjerskie, butiki i outlety odzieżowe oraz wiele innych placówek handlowych.

Ze względu na swoje położenie, wśród lasów Puszczy Białej, Ostrów Mazowiecka jest miastem atrakcyjnym turystycznie. Znajduje się tu wiele zabytków i miejsc pamięci. Z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku otwarto trasę rowerową im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Zaczyna się ona w Ostrowi Mazowieckiej, przebiega wśród sosnowych lasów, ruin Zamku Biskupów Płockich i kończy w miejscowości Brok na nadbużańskiej plaży. W poszukiwaniu noclegu, warto udać się do zabytkowego Spichlerza, w którym działa wyjątkowy hotelUsługi Hotelowe 17.