Najlepsze promocje w Ostrowi Mazowieckiej

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Ostrów Mazowiecka

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie ostrowskim. Mieszka w nim około 23 tysiące osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Ostrów Mazowiecka.

Mieszkańcy mogą skorzystać z dobrej oferty handlowej. W Ostrowi Mazowieckiej działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Carrefour, Lewiatan czy GS Samopomoc Chłopska. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Neonet, Media Expert, Avans i Partner AGD RTV. Ponadto w Ostrowi Mazowieckiej znajdziemy: bank spółdzielczy, sklepy komputerowe, centrum ogrodnicze, salony fryzjerskie, butiki i outlety odzieżowe oraz wiele innych placówek handlowych.

Ze względu na swoje położenie, wśród lasów Puszczy Białej, Ostrów Mazowiecka jest miastem atrakcyjnym turystycznie. Znajduje się tu wiele zabytków i miejsc pamięci. Z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku otwarto trasę rowerową im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Zaczyna się ona w Ostrowi Mazowieckiej, przebiega wśród sosnowych lasów, ruin Zamku Biskupów Płockich i kończy w miejscowości Brok na nadbużańskiej plaży. W poszukiwaniu noclegu, warto udać się do zabytkowego Spichlerza, w którym działa wyjątkowy hotelUsługi Hotelowe 17.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne