Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Husqvarna

Z jakich promocji mogę skorzystać w Ostrołęka?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 285 aktualnych gazetek z Ostrołęka, pochodzących z 415 różnych sklepów.

Ostrołęka

Ostrołęka leży nad Narwią w województwie mazowieckim. W mieście dobrze funkcjonuje przemysł energetyczny, budowlany, celulozowo-papierniczy i spożywczy. Ostrołęka jest ośrodkiem folkloru kurpiowskiego. Zamieszkuje tu ponad 50 tysięcy osób.

Pierwszym centrum handlowym w Ostrołęce była Galeria Alius, oprócz niej działa też Galeria Bursztynowa. Przy ulicy Włodzimierza Steyera znajdziemy salon Media Expert. W Ostrołęckim Centrum Kultury znajduje się kino Jantar założone jeszcze w 1926 roku. Od prawie 20 lat odbywają się w nim Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA. W Ostrołęce obecne są sieci handlowe Biedronka oraz Lidl. W miejscu tzw. „małego ryneczku” przy ulicy Prądzyńskiego powstaje Hala Targowa, która ma być jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie.

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej obejrzeć można stałą ekspozycję poświęconą powstaniu listopadowemu. Przez Narew przewieszony jest ciekawy architektonicznie Most Madalińskiego wzorowany na starych konstrukcjach mostów na linii kolejowej Bombaj – Kalkuta, ale przede wszystkim na moście Barqueta w Sewilli.