Najlepsze promocje w Ostrołęce

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Ostrołęce Zobacz więcej

Ostrołęka

Ostrołęka leży nad Narwią w województwie mazowieckim. W mieście dobrze funkcjonuje przemysł energetyczny, budowlany, celulozowo-papierniczy i spożywczy. Ostrołęka jest ośrodkiem folkloru kurpiowskiego. Zamieszkuje tu ponad 50 tysięcy osób.

Pierwszym centrum handlowym w Ostrołęce była Galeria Alius, oprócz niej działa też Galeria Bursztynowa. Przy ulicy Włodzimierza Steyera znajdziemy salon Media Expert. W Ostrołęckim Centrum Kultury znajduje się kino Jantar założone jeszcze w 1926 roku. Od prawie 20 lat odbywają się w nim Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA. W Ostrołęce obecne są sieci handlowe Biedronka oraz Lidl. W miejscu tzw. „małego ryneczku” przy ulicy Prądzyńskiego powstaje Hala Targowa, która ma być jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie.

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej obejrzeć można stałą ekspozycję poświęconą powstaniu listopadowemu. Przez Narew przewieszony jest ciekawy architektonicznie Most Madalińskiego wzorowany na starych konstrukcjach mostów na linii kolejowej Bombaj – Kalkuta, ale przede wszystkim na moście Barqueta w Sewilli.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.