Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Ostróda?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 206 aktualnych gazetek z Ostróda, pochodzących z 355 różnych sklepów.

Ostróda

Ostróda to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim. Mieszka w nim prawie 35 tysięcy osób.

Ostróda posiada bogatą ofertę handlową. Działają tu takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Strokrotka, Netto, Intermarche, Pepco, Carrefour czy Kaufland. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w saloncach Avans, Media Expert i Neonet. Ponadto w Ostródzie znajdziemy: butiki odzieżowe, autokomis, sklep muzyczny, salony kosmetyczne, sklepy sportowe, księgarnie, sklepy meblowe i wiele innych placówek handlowych. Na smaczny posiłek zapraszają pizzerie Sandra i Pizza House oraz restauracje Golden Dragon, Kresowa i Wiedeńska.

Ostróda to także liczne atrakcje turystyczne i rozrywka. Z Elblągiem łączy ją kanałowy szlak wodny. W obrębie miasta znajduje się aż 12 jezior, z czego nad największym, Drwęckim, położona jest plaża miejska. Jest to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych, bez problemu można tu wyczarterować jacht, popływać rowerem wodnym czy łowić ryby. W Galerii Mazurskiej, oprócz markowych sklepów, funkcjonuje Aquapark, siłownia i kręgielnia. Co roku odbywa się tutaj największy w Polsce festiwal muzyki reggae. Ofertę Ostródy uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in. Hotel Platinum, Willa Port SPA & Resort, a także domki letniskowe i pokoje gościnne.