Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Husqvarna

Z jakich promocji mogę skorzystać w Opole?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 551 aktualnych gazetek z Opole, pochodzących z 1408 różnych sklepów.

Opole

Opole leży w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Jest stolicą województwa opolskiego. Według danych z 31 grudnia 2012 roku miasto liczyło 121 576 mieszkańców.

W Opolu siedzibę ma Business Centre Club. Istnieje tu kilka galerii i centrów handlowych: Centrum Handlowe Karolinka (największe), Real, Galeria Ozimska, Galeria Opolanin, Galeria Piastowska, Galeria Ziemowit, Solaris Center. Z mniejszych sklepów należy wspomnieć o Media Markt i RTV Euro AGD. Na skraju miasta przy ulicy Partyzanckiej znajduje się Hala Makro. Zakupów sportowych dokonać można w sklepie Decathlon przy ulicy Wrocławskiej.

Opole zawdzięcza swoją sławę Krajowemu Festiwalowi Piosenki Polskiej organizowanemu od 1963 roku. Wśród laureatów najbardziej popularnego konkursu Debiuty znaleźli się m.in. Mieczysław Szcześniak, Kaja Paschalska, Natalia Sikora, Natalia Krakowiak.

Z Opolem jest także związanych wielu artystów i poetów: Michał Bajor (debiutował na festiwalu), Edyta Górniak, Krzysztof Pieczyński, Paweł Kukiz czy Zofia Badura.