Tiendeo official website
  • Logo Polska Grupa Supermarketów
  • Logo Soda
  • Logo Eden
  • Logo Semco
  • Logo Apteki Zdrowit
  • Logo Mili

Z jakich promocji mogę skorzystać w Olkusz?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Polska Grupa Supermarketów, Soda, Eden i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 373 aktualnych gazetek z Olkusz, pochodzących z 1639 różnych sklepów.

Olkusz

Olkusz to miasto położone w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim. Mieszka w nim około 37 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Olkusz.

Olkusz posiada bogata ofertę handlową. Działają tu takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Carrefour, PSS Społem, Stokrotka czy Lewiatan. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Media Expert i Mix Electronics. Komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto w Olkuszu znajdziemy: sklepy muzyczne, księgarnie, sklepy z meblami kuchennymi, sklepy rowerowe, wypożyczalnię samochodów i wiele innych placówek handlowych. W mieście siedzibę ma firma Emalia Olkusz, produkująca naczynia i emaliowane garnki. Przy ulicy Rabsztyńskiej mieści się CH Atrium Olkusz.

Olkusz to nie tylko zakupy, ale także dobra oferta rozrywkowa, gastronomiczna i turystyczna. W mieście znajduje się wiele wartych obejrzenia zabytków. W poszukiwaniu smacznego posiłku, warto odwiedzić pizzerię Da Grasso i Fan oraz restaurację Oazę. Pod Olkuszem, w Bolesławcu, znajduje się popularna Karczma Bida, serwująca dania kuchni polskiej. Na miłośników filmów czeka kino z ciekawym repertuarem. W poszukiwaniu noclegu warto udać się do hotelu Victoria, w którym znajduje się restauracja i sala weselna.