Najlepsze promocje w Oleśnicy

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Oferowane produkty

Oleśnica

Oleśnica to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim, na lewym brzegu rzeki Oleśnicy. Mieszka w nim około 36 tysięcy osób.

Oleśnica posiada bogatą ofertę handlową. Działają tu takie sklepy jak: Biedronka, Stokrotka, Intermarche, Dino Market, Kaufland, Carrefour Express, Polomarket czy Lewiatan. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Media Expert oraz Neonet. W mieście funkcjonuje duża galeria handlowa – Pogodne Centrum. Ponadto w Oleśnicy znajdziemy: sklepy odzieżowe, sklep motoryzacyjny z częściami samochodowymi, sklep komputerowy, sklep elektryczny, sklep zoologiczny, sklep wędkarski, jubilera i wiele innych placówek handlowych.

Oleśnica to także ciekawe zabytki, dobra oferta gastronomiczna i liczne atrakcje. Na smaczny posiłek zapraszają pizzerie Da Grasso, Milano i Pepe oraz pierogarnia Stara Chata i restauracja Stylowa. W Oleśnicy mieści się jeden z największych kompleksów rekreacyjnych na Dolnym Śląsku, Atol. Jego oferta obejmuje Aquapark, basen z sauną, basen otwarty, grotę solną, siłownię, fitness, korty tenisowe, ściankę wspinaczkową, pole do mini golfa, przystań wodną i wypożyczalnię sprzętu wodnego. W poszukiwaniu noclegu warto udać się do trzygwiazdkowego Hotelu Perła, który specjalizuje się w organizowaniu imprez okolicznościowych.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy