Najlepsze promocje w Nowym Targu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Nowym Targu

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Centra handlowe Nowym Targu

Zobacz więcej
Nowy Targ

Nowy Targ to miasto położone w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, 20 km od Zakopanego. Według danych z 2012 roku mieszkało w nim 33 118 osób, co dawało mu pierwsze miejsce na Podhalu pod względem liczby ludności.

Nowy Targ posiada bogatą ofertę handlową. Działają tu takie sklepy jak: Biedronka, E. Leclerc, Delikatesy Alma, PSS Społem, Abc czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, RTV Euro AGD, Mix Electronics i Media Expert. Ponadto w Nowym Targu znajdziemy: sklep wędkarski, Empik, antykwariat, księgarnię, sklep zoologiczny, sklep jeździecki, sklep rowerowy, Merkury Market, wypożyczalnię samochodów i wiele innych placówek handlowych. Popularnym miejscem zakupowym jest Galeria Nowotarska, a w najbliższej przyszłości w mieście zostanie otwarta największa galeria handlowa na Podhalu – CH Color Park. W Nowym Targu siedzibę mają firmy: Kokosz-Ed, produkująca kożuchy oraz Wojas, jeden z największych producentów butów w Polsce.

Nowy Targ to także rozrywka, dobra oferta gastronomiczna i atrakcje turystyczne. Przy ulicy Jana Kazimierza funkcjonuje kino Tatry, wyświetlające filmy w technologii 3D. Miasto posiada znakomite warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej i motorowej. Z Nowego Targu wyrusza spływ kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego – jest to jedna z najstarszych imprez tego typu w Europie.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne