Tiendeo official website
  • Logo Meble Vox
  • Logo Polska Grupa Supermarketów
  • Logo Pryzmat
  • Logo Soda
  • Logo Sezam
  • Logo Fisher Price

Z jakich promocji mogę skorzystać w Nowy Sącz?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Meble Vox, Polska Grupa Supermarketów, Pryzmat i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 450 aktualnych gazetek z Nowy Sącz, pochodzących z 1075 różnych sklepów.

Nowy Sącz

Nowy Sącz leży na południu Polski. Jest trzecim co do liczby mieszkańców i trzecim co do powierzchni miastem w województwie małopolskim. Według danych z 31 grudnia 2013 roku liczył 82 877 mieszkańców.

W Nowym Sączu działają następujące galerie handlowe: Centrum Handlowe EUROPA II Plaza, Centrum Handlowe Gołąbkowice, Centrum Handlowe Arkadia, Centrum Handlowe Węgierska, Galeria Szubryt, Galeria Sandecja, Galeria Trzy Korony. Mieszkańcy mają do dyspozycji dwa markety budowlane – Nomi i Merkury. W dywany można zaopatrzyć się w sklepie Komfort, a zakupy zrobić w hipermarkecie Real. Dużą popularnością wśród mieszkańców Nowego Sącza cieszy się także Hala Gorzkowska i sklep muzyczny Amadeusz. Przy Małopolskim Centrum Kultury Sokół działa kino Sokół. Oprócz niego filmowy apetyt można też zaspokoić w Trzech Koronach, gdzie mieści się kino Helios.

Polskie Radio przeprowadziło w Nowym Sączu pierwszą w historii bezpośrednią transmisję spoza Warszawy - miało to miejsce w 1934 roku podczas pogrzebu ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego.