Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Nowy Sącz?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 260 aktualnych gazetek z Nowy Sącz, pochodzących z 1070 różnych sklepów.

Nowy Sącz

Nowy Sącz leży na południu Polski. Jest trzecim co do liczby mieszkańców i trzecim co do powierzchni miastem w województwie małopolskim. Według danych z 31 grudnia 2013 roku liczył 82 877 mieszkańców.

W Nowym Sączu działają następujące galerie handlowe: Centrum Handlowe EUROPA II Plaza, Centrum Handlowe Gołąbkowice, Centrum Handlowe Arkadia, Centrum Handlowe Węgierska, Galeria Szubryt, Galeria Sandecja, Galeria Trzy Korony. Mieszkańcy mają do dyspozycji dwa markety budowlane – Nomi i Merkury. W dywany można zaopatrzyć się w sklepie Komfort, a zakupy zrobić w hipermarkecie Real. Dużą popularnością wśród mieszkańców Nowego Sącza cieszy się także Hala Gorzkowska i sklep muzyczny Amadeusz. Przy Małopolskim Centrum Kultury Sokół działa kino Sokół. Oprócz niego filmowy apetyt można też zaspokoić w Trzech Koronach, gdzie mieści się kino Helios.

Polskie Radio przeprowadziło w Nowym Sączu pierwszą w historii bezpośrednią transmisję spoza Warszawy - miało to miejsce w 1934 roku podczas pogrzebu ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego.