Najlepsze promocje w Nowej Soli

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowa Sól

Nowa Sól położona jest na zachodzie Polski, w województwie lubuskim, nad Odrą. Wraz z Zieloną Górą i Sulechowem tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Według danych z 31 marca 2011 roku zamieszkiwało tu 40 369 osób, co dawało Nowej Soli trzecie miejsce w województwie.

W najbliższym czasie zostanie otwarte w mieście pierwsze centrum handlowe – Park Handlowy przy ulicy Staszica. Poza tym mieszkańcy mogą skorzystać z oferty sklepów Kaufland, Carrefour oraz Biedronka. Działa także pasaż Czerwona Torebka i Miasteczko Handlowe Manhattan.

Warto wiedzieć, że w Nowej Soli znajduje się Park Krasnala, utworzony na cześć produkowanych tu krasnali ogrodowych. Stoi w nim największy na świecie krasnal ogrodowy o imieniu Soluś. Jakby tego było mało, miasto posiada własnego superbohatera – Solanina – białego człowieka z soli. W 2009 roku powstał film o jego przygodach i od tego czasu w Nowej Soli odbywa się Solanin Fim Festiwal, zajmujący się kinem niezależnym i offowym.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.