Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Nowa Ruda?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 300 aktualnych gazetek z Nowa Ruda, pochodzących z 896 różnych sklepów.

Nowa Ruda

Nowa Ruda to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, nad Włodzicą. Według danych z 31 marca 2011 roku mieszkało w nim 23 896 osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Nowej Rudzie działają takie sklepy jak: Biedronka, supermarket Eko, Żabka, Lewiatan czy Intermarche. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonie Avans. Ponadto w Nowej Rudzie znajdują się: sklep motoryzacyjny, księgarnie, sklep meblowy, sklep wędkarski i wiele innych placówek handlowych. Na smaczny posiłek zapraszają pizzerie Gregorio i Ewelina oraz restauracje Parkowa i Kameralna.

Nowa Ruda to także rozrywka. Przy Miejskim Ośrodku Kultury działa kino, którego repertuar powinien zadowolić każdego miłośnika filmów. Fani aktywnego spędzania czasu skorzystać mogą z oferty Centrum Turystyczno-Sportowego. Znajdują się w nim: basen sportowy, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia wodna, stacja masaży wodnych, sauna, siłownia, boiska do piłki nożnej i plażowej oraz kort tenisowy. Ofertę Nowej Rudy uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele i pokoje gościnne.