Top Sklepy

Oferty

Myszków

Myszków to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim. Według danych z 31 grudnia 2011 roku mieszkało w nim 32 829 osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Myszkowie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Netto, Polomarket, Lewiatan, Carrefour i Kaufland. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans i Media Expert. Ponadto w Myszkowie znajdziemy: market PSB Mrówka, sklep zoologiczny, sklepy komputerowe, sklepy motoryzacyjne, sklepy meblowe, sklepy jubilerskie, księgarnie i wiele innych placówek handlowych. Przy ulicy 1 Maja mieści się salon kosmetyczny Afrodyta.

Myszków to także rozrywka, dobra oferta gastronomiczna i ciekawe zabytki. Na smaczny posiłek zapraszają liczne restauracje i pizzerie. Fani gry w kręgle powinni odwiedzić Kukubara Bowling Center & Hotel z sześcioma profesjonalnymi torami. W obiekcie działa także hotel i restauracja. Do najciekawszych zabytków Myszkowa należą m.in.: dworzec kolejowy z XIX wieku, pałac Augusta Schmelzera z końca XIX wieku i zabytkowe hale fabryczne dawnego Wartexu.