Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Malbork?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 265 aktualnych gazetek z Malbork, pochodzących z 810 różnych sklepów.

Malbork

Malbork to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie malborskim, nad Nogatem. Mieszka w nim około 38 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Malborku działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Abc, Tesco, E. Leclerc, Intermarche czy Siedemnastka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Media Expert i Mix Electronics. Ponadto w Malborku działają: sklep Komfort, sklepy komputerowe, sklep muzyczny, sklepy rowerowe, sklepy sportowe, sklepy odzieżowe, sklepy zoologiczne i wypożyczalnia samochodów. Popularnymi miejscami zakupowymi są: Centrum Handlowe Zawisza, Galeria Malborska i Centrum Handlowe Jagiełło. W najbliższej przyszłości otwarta zostanie Galeria Dekada.

Malbork to także rozrywka, dobra gastronomia i atrakcje turystyczne. Najpopularniejszym zabytkiem miasta jest oczywiście gotycki Zamek krzyżacki, chętnie odwiedzany przez turystów. Mieści się w nim Muzeum Zamkowe o charakterze historyczno-artystycznym. Godziny otwarcia obiektu są dogodne dla zwiedzających. Ofertę Malborka uzupełniają liczne restauracje, hotele, takie jak Dedal, Zamkowy, Grot oraz Dom Turysty „Na Skarpie”.

Oferowane produkty w Malbork