Najlepsze promocje w Luboniu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Luboniu

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Centra handlowe Luboniu

Zobacz więcej
Luboń

Luboń to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, nad Wartą. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkało w nim 30 297 osób.

Dzięki bliskości Poznania mieszkańcy mają dostęp do dużych sklepów i galerii handlowych. Niemniej jednak sam Luboń posiada bogatą ofertę handlową. Funkcjonują w nim sklepy: Biedronka, Małpka Express, Piotr i Paweł, Netto czy PSS Społem. Działa też wiele specjalistycznych placówek handlowych, takich jak sklep wędkarski, sklep rowerowy czy sklep z zabawkami Skrzat. Największą atrakcją zakupową w Luboniu jest niewątpliwie Factory Outlet, gdzie znaleźć można popularne marki odzieżowe w atrakcyjnych cenach. Częste promocje i dogodne godziny otwarcia przyciągają do Factory Outlet mieszkańców Poznania. W Luboniu funkcjonuje także Centrum Handlowe Pajo.

W poszukiwaniu dobrego jedzenia warto odwiedzić którąś z wielu pizzerii lub restauracji zlokalizowanych w mieście. Fani aktywnego trybu życia skorzystać mogą z usług klubów fitness, siłowni i basenu. Zatrzymując się w Luboniu, warto przenocować w Hotelu Poznańskim, gdzie znajduje się restauracja i centrum konferencyjne.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne