Najlepsze promocje w Lublińcu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Lublińcu Zobacz więcej

Lubliniec

Lubliniec to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie lublinieckim, nad rzekami Lublinicą oraz Małą Panwią. Jest to jedno z najstarszych miast na Śląsku. Mieszka w nim blisko 25 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Lublińcu znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Intermarche, Carrefour, Delikatesy Centrum czy PSS Społem. Multimedia i sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans i Media Expert. Komputery dostępne są w sklepie komputerowym Komputronik. Ponadto w Lublińcu działają: sklep zoologiczny Mariposa, liczne piekarnie, kwiaciarnie i salony operatorów komórkowych. Popularnymi galeriami handlowymi są Karuzela i 11-stka. Na dobre jedzenie zapraszają pizzerie Margarita, Mammamia i La Familia oraz restauracja Rajska.

Lubliniec to także atrakcje turystyczne i rozrywka. Znajduje się tu wiele wartych zwiedzenia zabytków. Przy Miejskim Domu Kultury działa kino Karolinka, którego repertuar zadowoli wymagających miłośników filmów. Zatrzymując się w Lublińcu, warto zanocować w trzygwiazdkowym Hotelu Zamek z restauracją i bogatą ofertą zabiegów spa.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.