Najlepsze promocje w Lubinie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Lubinie

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Top kategorie

Oferowane produkty

Centra handlowe w Lubinie

Zobacz więcej
Lubin

Lubin leży w południowo-zachodniej Polsce, na Dolnym Śląsku. Według danych z 30 czerwca 2013 roku liczył 74 328 mieszkańców, co dawało mu 5. miejsce w województwie i  52. w kraju. Siedzibę w Lubinie ma spółka KGHM Polska Miedź, jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie.

Centrum handlowo-rozrywkowe Cuprum Arena przy ulicy Sikorskiego jest największym tego typu obiektem nie tylko w Lubinie, ale i w całym regionie. Działa w nim 130 sklepów i placówek usługowych, wśród których znajduje się wielkopowierzchniowy sklep rtv i agd, lokale gastronomiczne oraz 5-salowe kino Helios. Indomo – Galeria Pięknych Wnętrz oferuje wszystko czego potrzeba, aby gustownie urządzić dom lub mieszkanie. W sercu miasta funkcjonuje cieszące się dużą popularnością centrum handlowe Srebrna Promenada.

Charakter Lubina zawiera się w jego nazwie – według niemieckiego językoznawcy Heinricha Adamy pochodzi ona od polskiego słowa „lubić”. Lubin znaczy więc tyle co „miejscowość miłości lub ulubiona, ukochana miejscowość”.

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo