Tiendeo official website
  • Logo Calzedonia
  • Logo Praktiker
  • Logo Meble Vox
  • Logo Intimissimi
  • Logo Yogoland
  • Logo Polska Grupa Supermarketów

Z jakich promocji mogę skorzystać w Lubartów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Calzedonia, Praktiker, Meble Vox i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 474 aktualnych gazetek z Lubartów, pochodzących z 1579 różnych sklepów.

Lubartów

Lubartów to miasto położone w województwie lubelskim, w powiecie lubartowskim, nad rzeką Wieprz. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkały w nim 22 654 osoby. Miejscowość jest siedzibą gminy Lubartów.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Lubartowie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, PSS Społem, GS Samopomoc Chłopska, Tesco, Kaufland, Stokrotka, Kropelka czy Odido. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Neonet i Avans. Ponadto w Lubartowie znajdziemy: sklep muzyczny, sklepy motoryzacyjne, sklep medyczny i liczne sklepy meblowe (m.in. salon Black Red White). W poszukiwaniu dobrego jedzenia warto odwiedzić restaurację Pałacową i pizzerie Włoska Robota, Piccola oraz Primo.

Przy Lubartowskim Ośrodku Kultury działa kino Lewart z atrakcyjnym repertuarem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów. Miłośnicy aktywnego trybu życia mają do dyspozycji basen, kort tenisowy, boisko oraz skatepark. Ofertę Lubartowa uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, zajazdy i ośrodki wczasowe.