Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Lubartów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 466 aktualnych gazetek z Lubartów, pochodzących z 1559 różnych sklepów.

Lubartów

Lubartów to miasto położone w województwie lubelskim, w powiecie lubartowskim, nad rzeką Wieprz. Według danych z 31 grudnia 2012 roku mieszkały w nim 22 654 osoby. Miejscowość jest siedzibą gminy Lubartów.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Lubartowie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, PSS Społem, GS Samopomoc Chłopska, Tesco, Kaufland, Stokrotka, Kropelka czy Odido. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Neonet i Avans. Ponadto w Lubartowie znajdziemy: sklep muzyczny, sklepy motoryzacyjne, sklep medyczny i liczne sklepy meblowe (m.in. salon Black Red White). W poszukiwaniu dobrego jedzenia warto odwiedzić restaurację Pałacową i pizzerie Włoska Robota, Piccola oraz Primo.

Przy Lubartowskim Ośrodku Kultury działa kino Lewart z atrakcyjnym repertuarem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów. Miłośnicy aktywnego trybu życia mają do dyspozycji basen, kort tenisowy, boisko oraz skatepark. Ofertę Lubartowa uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, zajazdy i ośrodki wczasowe.