Najlepsze promocje w Lesznie (Wielkopolskie)

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Lesznie (Wielkopolskie) Zobacz więcej

Leszno (Wielkopolskie)

Leszno leży w Polsce zachodniej pomiędzy Poznaniem i Wrocławiem. Według danych z 2012 roku zamieszkiwało w nim 64 722 mieszkańców, co dawało miastu 7. miejsce pod względem liczby ludności w województwie.

Czynnych jest tu kilka centrów handlowych – CH Manhattan, Galeria Leszno, CH Nasze Leszno. Sprzęt rtv i agd można zakupić w sklepie Media Expert. W mieście działają też dwa salony Empik oraz kilka sklepów Biedronka i Lidl. Inne popularne marki obecne w Lesznie to: CCC, Apart, Cubus, Cropp Town, Deichmann, C&A,  Carry, Big Star, Monnari, Heavy Duty, Ecco, RTV Euro AGD.

W Lesznie urodziła się aktorka Renata Dancewicz, poeta Stanisław Grochowiak i żużlowiec Krzysztof Kasprzak. Działa tutaj popularny klub żużlowy Unia Leszno, 13-krotny mistrz polski. W jego barwach startował utalentowany żużlowiec Alfred Smoczyk, który zginął w wypadku motocyklowym w lesie Kąkolewskim. W Lesznie na stadionie jego imienia odbywa się coroczny Memoriał Alfreda Smoczyka.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.