Najlepsze promocje w Legnicy

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Legnicy Zobacz więcej

Legnica

Legnica jest miastem na prawach powiatu leżącym w południowo-zachodniej Polsce. Według stanu na dzień 31 grudnia 2013 roku Legnica liczy 101 992 mieszkańców. Jest trzecim co do wielkości miastem w województwie i 38. w Polsce. Znajduje się w nim aż 7 wyższych uczelni, na których studiuje 16 tysięcy osób.

Mieszkańcy Legnicy mogą korzystać z trzech targowisk miejskich przy ulicach: Górniczej, Partyzantów i Jaworzyńskiej. W Legnicy działa Centrum Handlowe Auchan, wśród marketów specjalistycznych wyliczyć można takie jak Media Markt, Decathlon, Media Expert, Avans czy Komfort. W Legnicy mieszczą się trzy galerie handlowe: Galeria Piastów, Galeria Gwarna i Galeria Gwiezdna. Poszukujący dobrej rozrywki mogą odwiedzić Kino Helios lub udać się na nocną imprezę do Clubu Seven przy ulicy Kardynała Bolesława Kominka.

Dobrą wiadomością dla turystów może być fakt, że klimat Legnicy zaliczany jest do najcieplejszych w kraju. Do tego okres wegetacyjny jest wyjątkowo długi, co sprawia, że zielenią i dobrą pogodą można cieszyć się znacznie dłużej niż w innych regionach Polski.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.