Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Legnica?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 451 aktualnych gazetek z Legnica, pochodzących z 1365 różnych sklepów.

Legnica

Legnica jest miastem na prawach powiatu leżącym w południowo-zachodniej Polsce. Według stanu na dzień 31 grudnia 2013 roku Legnica liczy 101 992 mieszkańców. Jest trzecim co do wielkości miastem w województwie i 38. w Polsce. Znajduje się w nim aż 7 wyższych uczelni, na których studiuje 16 tysięcy osób.

Mieszkańcy Legnicy mogą korzystać z trzech targowisk miejskich przy ulicach: Górniczej, Partyzantów i Jaworzyńskiej. W Legnicy działa Centrum Handlowe Auchan, wśród marketów specjalistycznych wyliczyć można takie jak Media Markt, Decathlon, Media Expert, Avans czy Komfort. W Legnicy mieszczą się trzy galerie handlowe: Galeria Piastów, Galeria Gwarna i Galeria Gwiezdna. Poszukujący dobrej rozrywki mogą odwiedzić Kino Helios lub udać się na nocną imprezę do Clubu Seven przy ulicy Kardynała Bolesława Kominka.

Dobrą wiadomością dla turystów może być fakt, że klimat Legnicy zaliczany jest do najcieplejszych w kraju. Do tego okres wegetacyjny jest wyjątkowo długi, co sprawia, że zielenią i dobrą pogodą można cieszyć się znacznie dłużej niż w innych regionach Polski.