Najlepsze promocje w Legionowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Legionowo

Legionowo znajduje się 22 kilometry na północ od centrum stolicy i należy do aglomeracji warszawskiej. Zamieszkuje tu około 55 tysięcy osób, co daje miastu szóste miejsce w województwie pod względem liczby ludności i pierwsze w Polsce pod względem gęstości zaludnienia.

W Legionowie działają dwa centa handlowe: Galeria Błękitne Centrum i Dom Handlowy Maxim. Na rok 2015 planowane jest otwarcie dużego obiektu handlowo-rozrywkowego Galeria Legionowo. Multimedia oraz sprzęt elektroniczny kupić można w sklepie RTV Euro AGD. Miłośnicy literatury chętnie odwiedzają księgarnię Jarosława Gąski przy ulicy Batorego, która działa też jako sklep internetowy. W mieście znajduje się też salon Empik. W Legionowie zlokalizowane są dwie firmy produkujące namioty: Anetex i Aviotex.

Honorowymi obywatelami Legionowa są m.in. Artur Żmijewski i Ryszard Kaczorowski. Pomimo, iż główna ulica Legionowa nosi nazwę na cześć Józefa Piłsudskiego, sam marszałek nigdy miasta nie odwiedził.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.