Najlepsze promocje w Kwidzynie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Kwidzynie Zobacz więcej

Kwidzyn

Kwidzyn to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, nad Liwą. Według danych z 31 marca 2011 roku mieszkały w nim 38 632 osoby. Miejscowość jest siedzibą gminy Kwidzyn.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. Na terenie Kwidzyna działają dwa targowiska miejskie oraz takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Polomarket, Małpka Express, Carrefour, PSS Społem, Netto, Abc, Delikatesy Centrum czy Żabka. Multimedia i sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Mix Electronics i Media Expert. Ponadto w Kwidzynie znajdziemy: sklep rowerowy, sklep zielarski, sklep meblowy Jonatan, sklepy medyczne, sklepy motoryzacyjne, wypożyczalnię samochodów, księgarnię Matras, sklep muzyczny i Empik. Na smaczne posiłki zapraszają liczne restauracje, pizzerie i lokale z kebabami. Przy ulicy Kopernika mieści się Galeria Handlowa Kopernik, a w najbliższym czasie Kwidzyn wzbogaci się o nowe centrum handlowe – CH Liwa.

Przy Kwidzyńskim Centrum Kultury działa kino, wyświetlające filmy w technologii 3D. Największą atrakcją turystyczną Kwidzyna jest zamek kapituły pomezańskiej wzorowany na zamkach krzyżackich. Budowę ukończono w XIV wieku, obecnie znajduje się w nim muzeum.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.