Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Kwidzyn?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 225 aktualnych gazetek z Kwidzyn, pochodzących z 455 różnych sklepów.

Kwidzyn

Kwidzyn to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, nad Liwą. Według danych z 31 marca 2011 roku mieszkały w nim 38 632 osoby. Miejscowość jest siedzibą gminy Kwidzyn.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. Na terenie Kwidzyna działają dwa targowiska miejskie oraz takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Polomarket, Małpka Express, Carrefour, PSS Społem, Netto, Abc, Delikatesy Centrum czy Żabka. Multimedia i sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Mix Electronics i Media Expert. Ponadto w Kwidzynie znajdziemy: sklep rowerowy, sklep zielarski, sklep meblowy Jonatan, sklepy medyczne, sklepy motoryzacyjne, wypożyczalnię samochodów, księgarnię Matras, sklep muzyczny i Empik. Na smaczne posiłki zapraszają liczne restauracje, pizzerie i lokale z kebabami. Przy ulicy Kopernika mieści się Galeria Handlowa Kopernik, a w najbliższym czasie Kwidzyn wzbogaci się o nowe centrum handlowe – CH Liwa.

Przy Kwidzyńskim Centrum Kultury działa kino, wyświetlające filmy w technologii 3D. Największą atrakcją turystyczną Kwidzyna jest zamek kapituły pomezańskiej wzorowany na zamkach krzyżackich. Budowę ukończono w XIV wieku, obecnie znajduje się w nim muzeum.