Najlepsze promocje w Kutnie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Kutnie

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Top kategorie

Oferowane produkty

Centra handlowe w Kutnie

Zobacz więcej
Kutno

Kutno leży w centralnej Polsce, w województwie łódzkim nad Ochnią. Według danych z 31 grudnia 2012 roku zamieszkiwało tu 45 975 osób. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym – znajduje się na pograniczu czterech krain historycznych: ziemi Wielkopolski, Kujaw, Mazowsza oraz ziemi Łęczyckiej.

W maju 2014 roku w Kutnie rozpoczęło działalność pierwsze regionalne centrum handlowo-usługowe Marcredo Center Kutno. Oprócz niego znajduje się tu sklep sieci Twój Market oraz pasaż handlowy Czerwona Torebka. Zakupy spożywcze zrobić można w marketach sieci Lidl oraz Biedronka, a multimedia dostaniemy w sklepie Media Expert i Partner AGD-RTV.

Poszukujący usług weterynarza udać się mogą do Przychodni Weterynaryjnej na ul. Wyszyńskiego lub do Przychodni As na ul. Narutowicza.

Turyści i mieszkańcy chętnie spędzają czas na Starym Mieście, które składa się z placu Piłsudskiego oraz dwóch rynków połączonych ulicą Królewską. Podczas spacerów łatwo odnaleźć tu ślady średniowiecznego założenia miejskiego. Ciekawą atrakcją jest też budynek Ratusza z XIX wieku, gdzie obecnie mieści się Muzeum Regionalne.

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo