Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Kutno?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 194 aktualnych gazetek z Kutno, pochodzących z 585 różnych sklepów.

Kutno

Kutno leży w centralnej Polsce, w województwie łódzkim nad Ochnią. Według danych z 31 grudnia 2012 roku zamieszkiwało tu 45 975 osób. Miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym – znajduje się na pograniczu czterech krain historycznych: ziemi Wielkopolski, Kujaw, Mazowsza oraz ziemi Łęczyckiej.

W maju 2014 roku w Kutnie rozpoczęło działalność pierwsze regionalne centrum handlowo-usługowe Marcredo Center Kutno. Oprócz niego znajduje się tu sklep sieci Twój Market oraz pasaż handlowy Czerwona Torebka. Zakupy spożywcze zrobić można w marketach sieci Lidl oraz Biedronka, a multimedia dostaniemy w sklepie Media Expert i Partner AGD-RTV.

Poszukujący usług weterynarza udać się mogą do Przychodni Weterynaryjnej na ul. Wyszyńskiego lub do Przychodni As na ul. Narutowicza.

Turyści i mieszkańcy chętnie spędzają czas na Starym Mieście, które składa się z placu Piłsudskiego oraz dwóch rynków połączonych ulicą Królewską. Podczas spacerów łatwo odnaleźć tu ślady średniowiecznego założenia miejskiego. Ciekawą atrakcją jest też budynek Ratusza z XIX wieku, gdzie obecnie mieści się Muzeum Regionalne.