Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action
  • Logo PKO Bank Polski

Z jakich promocji mogę skorzystać w Krotoszyn?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Polsat Box i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 271 aktualnych gazetek z Krotoszyn, pochodzących z 439 różnych sklepów.

Krotoszyn

Krotoszyn to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie krotoszyńskim. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Krotoszyn.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Krotoszynie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Dino, Netto, Intermarche, Polomarket, supermarket Eko, Żabka, PSS Społem czy Odido. Multimedia, sprzęt komputerowy i rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Media Expert, Komputronik, Mix Electronics i RTV Euro AGD. W Krotoszynie mieszczą się dwa centra handlowe – Galeria Zielony Rynek i Galeria Krotoszyńska. Znajdziemy tu także wypożyczalnię samochodów.

Na smaczną pizzę zapraszają restauracje Pizza Planet, Family Pizza, Pizzeria Verona i Pizzeria Capri. Przy Krotoszyńskim Ośrodku Kultury działa kino Przedwiośnie, wyświetlające filmy w technologii 3D. Lubiący aktywny tryb życia, mogą udać się na krytą pływalnię z basenami sportowym i rekreacyjnym, a także sauną, solarium oraz tężnią. Będąc w Krotoszynie, warto zwiedzić znajdujące się tutaj zabytki, wśród których wyróżnia się ratusz, zbudowany w 1689 roku. Ofertę miasta uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, schronisko i pokoje gościnne.