Najlepsze promocje w Krotoszynie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Krotoszynie Zobacz więcej

Krotoszyn

Krotoszyn to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie krotoszyńskim. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Krotoszyn.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Krotoszynie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Dino, Netto, Intermarche, Polomarket, supermarket Eko, Żabka, PSS Społem czy Odido. Multimedia, sprzęt komputerowy i rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Media Expert, Komputronik, Mix Electronics i RTV Euro AGD. W Krotoszynie mieszczą się dwa centra handlowe – Galeria Zielony Rynek i Galeria Krotoszyńska. Znajdziemy tu także wypożyczalnię samochodów.

Na smaczną pizzę zapraszają restauracje Pizza Planet, Family Pizza, Pizzeria Verona i Pizzeria Capri. Przy Krotoszyńskim Ośrodku Kultury działa kino Przedwiośnie, wyświetlające filmy w technologii 3D. Lubiący aktywny tryb życia, mogą udać się na krytą pływalnię z basenami sportowym i rekreacyjnym, a także sauną, solarium oraz tężnią. Będąc w Krotoszynie, warto zwiedzić znajdujące się tutaj zabytki, wśród których wyróżnia się ratusz, zbudowany w 1689 roku. Ofertę miasta uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, schronisko i pokoje gościnne.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.