Najlepsze promocje w Krośnie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Krosno

Krosno leży w województwie podkarpackim i jest zamieszkiwane przez około 50 tysięcy osób. Ze względu na podobieństwo rynku z renesansowymi sukiennicami do krakowskiego Starego Miasta, często nazywane jest "małym Krakowem".

Najpopularniejszą galerią handlową w mieście jest Galeria Portius, częścią której jest trzygwiazdkowy Hotel Portius. W pobliżu Starego Miasta znajduje się Galeria Handlowa EliJot. Ponadto funkcjonują tu: Galeria Full Market, Galeria Zawodzie, markety budowlane Merkury Market i Majster, sklep RTV Euro AGD, Media Expert, a także sieci supermarketów Lidl i Biedronka.

Popularnym miejscem odwiedzanym przez mieszkańców jest restauracja Parkowa 7 z własną wędzarnią, gdzie zjeść można pysznego pstrąga, a także dania kuchni włoskiej i polskiej.

Pragnący poprawić swoje samopoczucie i estetykę wyglądu odwiedzić mogą kosmetyczkę. W Krośnie działa kilka salonów, m.in.: Studio Urody Elite, Salon Kosmetyczny Finezja czy Salon Kosmetyki Metamorfoza.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.