Najlepsze promocje w Kraśniku

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Kraśnik

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Kraśnik

Kraśnik to miasto położone w województwie lubelskim, w powiecie kraśnickim. Mieszka w nim ponad 35 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Kraśnik.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Kraśniku działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Pepco, PSS Społem, Stokrotka czy Carrefour. Multimedia i sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Media Expert, Avans i Neonet. Ponadto w Kraśniku znajdziemy: księgarnię Avalon, sklepy komputerowe, sklepy ogrodnicze, sklepy zoologiczno-wędkarskie oraz wiele innych wielobranżowych i specjalistycznych placówek handlowych. Przy ulicy Urzędowskiej zlokalizowana jest Galeria Handlowa Londyn. Na smaczną pizzę zaprasza pizzeria Presto.

Przy Centrum Kultury i Promocji działa kino Metalowiec, wyświetlające filmy w technologii 3D. W Kraśniku znajduje się kilka wartych zwiedzenia zabytków, m.in.: kościół parafialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, wielka i mała synagoga oraz cmentarz. Ofertę miasta uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele, zajazdy i pokoje gościnne.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne