Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Konin?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 351 aktualnych gazetek z Konin, pochodzących z 755 różnych sklepów.

Konin

Konin leży w środkowej Polsce i liczy ponad 70 tysięcy mieszkańców. W przeszłości był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Co roku odbywa się w Koninie Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca, w którym biorą udział wykonawcy z całej Europy.

Pod Koninem znajduje się Centrum Handlowe Ferio, gdzie na początku 2014 roku rozpoczął działalność Smyk. W samym mieście działa Galeria nad Jeziorem, wybudowana jeszcze w 2002 roku. Dojazd do centrum jest bardzo dogodny zarówno samochodem jak i autobusem. Mieszkańcy mogą robić zakupy w hipermarkecie Carrefour i supermarkecie E. Leclerc.

W Koninie funkcjonuje kino Centrum w Konińskim Domu Kultury,  kino Oskard w Centrum Kultury i Sztuki, a także kino Helios.

Konin jest miastem otwartym na pomysły, nowe rozwiązania i inwestycje. Tereny wokół niego często bywają nazywane „małymi Mazurami” ze względu możliwość uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania. W Koninie znajduje się też najstarszy znak drogowy w Europie Środkowo-Wschodniej – według umieszczonego na nim napisu został ufundowany w roku 1151.