Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Kościan?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 308 aktualnych gazetek z Kościan, pochodzących z 596 różnych sklepów.

Kościan

Kościan to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim. Według danych z 30 czerwca 2014 roku mieszkały w nim 23 952 osoby. Miejscowość jest siedzibą gminy Kościan.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Kościanie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Intermarche, Kaufland, Pepco, Odido czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Media Expert, Avans i Neonet. Komputery dostępne są w sklepie Komputronik. Ponadto w Kościanie znajdziemy: sklep zoologiczny, sklepy rowerowe i sportowe, salony meblowe, księgarnie, sklepy odzieżowe, kosmetyczkę, fryzjera, liczne kwiaciarnie oraz wiele innych wielobranżowych i specjalistycznych placówek handlowych. W 2014 roku otwarto pierwsze w Kościanie centrum handlowe – Dorado Park Handlowy.

Przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji działa kryta pływalnia. Kościan posiada także grotę solną, lodowisko, place zabaw oraz skatepark. Najciekawszym zabytkiem miasta jest gotycki kościół farny z XIV wieku. Ofertę Kościana uzupełnia baza noclegowa, obejmująca hotele (Nenufar), zajazdy, pensjonaty i pokoje gościnne.