Najlepsze promocje w Kołobrzegu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Kołobrzeg

Kołobrzeg znajduje się w północnej części województwa zachodniopomorskiego i jest zamieszkiwany przez około 47 tysięcy osób. Miasto jest uzdrowiskiem z trzema letnimi kąpieliskami morskimi. Działa tu port morski, a w okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny.

W centrum miasta znajduje się Galeria Handlowa Hosso, oprócz niej funkcjonują także: Centrum Handlowe Minimal, Centrum Handlowe Sukces, hipermarket E. Leclerc oraz Kaufland. Multimedia i sprzęt rtv/agd kupić można w salonie Media Expert oraz RTV Euro AGD. Przy ulicy Łopuskiego znajduje się kino Wybrzeże.

W Kołobrzegu kwitnie życie kulturalne. W okresie letnim odbywa się tu wiele koncertów popularnych piosenkarzy, muzyków i kabaretów. Organizowane są też imprezy cykliczne, takie jak: Sunrise Festival, Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego czy Międzynarodowy Festiwal Szachowy. Znajdują się tu liczne sanatoria, domy wypoczynkowe i hotele. Turyści mogą spędzać czas na plażach i kąpieliskach, zwiedzać Latarnię Morską, wybrać się na wycieczkę jednym z trzech pieszych szlaków, spacerować aleją Nadmorską lub odpocząć przy kawie na Starym Mieście.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.