Najlepsze promocje w Kole

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Koło

Koło to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie kolskim, nad Wartą. Według danych z 2012 roku mieszkały w nim 23 064 osoby.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Kole działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl czy Carrefour. Sprzęt rtv i agd nabyć można w salonach Media Expert, Partner AGD RTV i Avans. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji liczne wielobranżowe i specjalistyczne placówki handlowe. Przy ulicy Zielonej zlokalizowane jest Centrum Handlowe Euro. W mieście bardzo dobrze rozwinięty jest przemysł ceramiczny – działają tu słynne Zakłady Wyrobów Sanitarnych „Koło”, należące do fińskiej firmy Sanitec.

W Kole znajduje się wiele wartych obejrzenia zabytków. Należą do nich m.in.: ruiny zamku kolskiego, wzniesionego przez Kazimierza Wielkiego w XIV wieku; Kościół Podwyższenia Świętego Krzyża z XV wieku; klasztor bernardynów z XV wieku; ratusz miejski z pierwszej połowy XVI wieku; spichlerz, dworzec kolejowy oraz liczne cmentarze.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.