Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Kluczbork?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 227 aktualnych gazetek z Kluczbork, pochodzących z 394 różnych sklepów.

Kluczbork

Kluczbork to miasto położone w województwie opolskim, w powiecie kluczborskim. Mieszka w nim około 25 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Kluczbork.

Mieszkańcy skorzystać mogą z bogatej oferty handlowej. W Kluczborku działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Netto, Kaufland, supermarket Eko czy Abc. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Media Expert, Avans, RTV Euro AGD, Neonet oraz Mix Electronics. Kluczbork posiada jedno centrum handlowe – Galerię Miodową, w której znaleźć można m.in. znane marki modowe, drogerię i aptekę. Ponadto na terenie miasta mieszczą się: sklep muzyczny, wypożyczalnia samochodów, sklep zoologiczny i sklep komputerowy. Na smaczne posiłki zapraszają restauracje Pod Arkadami, Zamkowa oraz pizzeria Prestige.

Kluczbork ma do zaoferowania liczne atrakcje turystyczne. Warto obejrzeć znajdujące się tutaj zabytki, do których należą m.in.: brama krakowska i wieża ciśnień z XV wieku, stare miasto, park miejski, willa Kruga z XIX wieku i lokomotywownia wachlarzowa. Miłośników filmów powinna ucieszyć wiadomość, że w 2014 roku ruszył remont kina Bajka, które w ciągu dwóch lat stanie się nowoczesnym ośrodkiem kultury w mieście.