Tiendeo official website

Sale

Ponad miesiąc

  Szukasz najlepszych promocji z W. KRUK?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w W. KRUK, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od W. KRUK ani żadnych innych sklepów z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka W. KRUK on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki W. KRUK "Sale" ważna od od 14/6 do do 22/8 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

  • Logo Pepco
  • Logo KIK
  • Logo CCC
  • Logo ZARA
  • Logo Monnari
  • Logo New Yorker

  W. KRUK, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  W. KRUK

  Najpopularniejsze salony w Polsce to W. KRUK Warszawa (W. KRUK Arkadia), W. KRUK Kraków, W. KRUK Poznań, W. KRUK Lublin, W. KRUK Wrocław czy W. KRUK Szczecin. Pracująca w nich fachowa obsługa chętnie pomoże w dokonaniu wyboru. Klienci chwalą obowiązujące w sklepach W. KRUK promocje, dzięki którym może sporo zaoszczędzić. Znajdujący się na Tiendeo.pl i na stronie internetowej W. KRUK katalog pozwala zapoznać się z ofertą.

  Firma znana jest ze swojego przywiązania do piękna, tradycji i precyzji. W ofercie znajdziemy złote i srebrne pierścionki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, a także biżuterię artystyczną. Panie chętnie wybierają znajdujące się w ofercie sklepów W. KRUK bransoletki ze złota i srebra.

  W 2008 roku W. Kruk połączył się z Vistulą Wólczanką, od tego czasu salony W. KRUK przeżywają intensywny rozwój - obecnie jest ich 83, a w najlbliższej przyszłości firma planuje otwarcie nowych.

  Warto też wspomnieć o takich salonach jak: W. KRUK Rzeszów, W. KRUK Bydgoszcz, W. KRUK Gliwice, W. KRUK Toruń, W. KRUK Gdańsk i W. KRUK Białystok. Znajdują się one w najpopularniejszych galeriach handlowych, a ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  Dobrym miejscem na zrobienie wygodnych zakupów jest sklep internetowy W. KRUK, oprócz normalnej oferty znajdziemy w nim kolekcje specjalne, np. na Dzień Matki.

  Dla wszystkich miłośników piękna przygotowano program lojalnościowy Klub Dla Przyjaciół - wystarczy odwiedzić dowolny sklep W. KRUK i dokonać zakupu. Otrzymamy wtedy kartę, dzięki której uzyskamy dostęp do rabatów, promocji i dodatkowych usług.

  Warto wiedzieć, że w firmie pracują zegarmistrzowie, a dostępne w salonach W. KRUK zegarki pochodzą od renomowanych producentów z całego świata.