Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Vistula i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

Vistula, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Vistula

Poszukujący ekskluzywnego stylu mężczyźni znajdą w ofercie Vistula garnitury, kurtki, płaszcze, spodnie, buty Vistula, a także różnego rodzaju dodatki, takie jak: czapki, krawaty, paski, okulary, skarpety i wiele innych. Dużą popularnością wśród panów cieszą się oferowane przez markę Vistula koszule.

Ubrania dostępne są w trzech kolekcjach – linie Lantier i Vistula skierowane są do mężczyzn zobowiązanych do bardzo formalnego dress code, podczas gdy Vistula Red oferuje ubrania na bardziej swobodne okazje. Jedno jest pewne, garnitury Vistula sprawdzą się w każdej sytuacji.

Dla stałych klientów sklep Vistula przygotował program lojalnościowy, który daje dostęp do wyjątkowych okazji i specjalnych promocji.

Na terenie kraju znajduje się ponad 170 salonów sygnowanych logo Vistula. Najpopularniejsze sklepy Vistula to Vistula Warszawa, Vistula Kraków, Vistula Wrocław, Vistula Rzeszów, Vistula Poznań i Vistula Lublin.

Zakupy można też zrobić poprzez działający na stronie Vistula sklep internetowy; znajdziemy w nim atrakcyjne promocje i wyprzedaże.

Najbardziej wymagającym klientom Vistula proponuje ekskluzywny program szycia na miarę; wykorzystywane są do tego materiały najwyższej jakości. Teraz każdy mężczyzna może mieć idealnie dopasowany garnitur Vistula.

Najnowszy katalog Vistula znajduje się na Tiendeo.pl. W tym roku dużą popularnością cieszą się oferowane przez markę Vistula krawaty i znajdujące się w salonach Vistula marynarki w modnych kolorach.

Więcej ofert Ubrania, buty i akcesoria