Vistula - Promocje, gazetka i oferta

Vistula i katalogi z kategorii Ubrania, buty i akcesoria w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Vistula do Ulubionych
Oferty Vistula na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Vistula do Ulubionych
Oferty Vistula na ulotce Warszawa
KOD
Dodaj Vistula do Ulubionych
Oferty Vistula na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(2)

Coś ciekawego o sklepach Vistula

Vistula

Poszukujący ekskluzywnego stylu mężczyźni znajdą w ofercie Vistula garnitury, kurtki, płaszcze, spodnie, buty Vistula, a także różnego rodzaju dodatki, takie jak: czapki, krawaty, paski, okulary, skarpety i wiele innych. Dużą popularnością wśród panów cieszą się oferowane przez markę Vistula koszule.

Ubrania dostępne są w trzech kolekcjach – linie Lantier i Vistula skierowane są do mężczyzn zobowiązanych do bardzo formalnego dress code, podczas gdy Vistula Red oferuje ubrania na bardziej swobodne okazje. Jedno jest pewne, garnitury Vistula sprawdzą się w każdej sytuacji.

Dla stałych klientów sklep Vistula przygotował program lojalnościowy, który daje dostęp do wyjątkowych okazji i specjalnych promocji.

Na terenie kraju znajduje się ponad 170 salonów sygnowanych logo Vistula. Najpopularniejsze sklepy Vistula to Vistula Warszawa, Vistula Kraków, Vistula Wrocław, Vistula Rzeszów, Vistula Poznań i Vistula Lublin.

Zakupy można też zrobić poprzez działający na stronie Vistula sklep internetowy; znajdziemy w nim atrakcyjne promocje i wyprzedaże.

Najbardziej wymagającym klientom Vistula proponuje ekskluzywny program szycia na miarę; wykorzystywane są do tego materiały najwyższej jakości. Teraz każdy mężczyzna może mieć idealnie dopasowany garnitur Vistula.

Najnowszy katalog Vistula znajduje się na Tiendeo.pl. W tym roku dużą popularnością cieszą się oferowane przez markę Vistula krawaty i znajdujące się w salonach Vistula marynarki w modnych kolorach.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Vistula - Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności