Nowości

Ważny 18 dni
Zobacz katalog

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Triumph i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Ubrania, buty i akcesoria

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - twoje miasto

Triumph, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Triumph

Poza linią Triumph dostępne są też marki sloggi, Valisere i HOM. W bogatym asortymencie klientki mogą znaleźć koszule nocne, piżamy i oczywiście słynne biustonosze Triumph. Dostępne są także modne stroje kąpielowe Triumph.

Firma od 125 lat pracuje nad poznaniem sekretów kobiecego ciała i znalezieniem najbardziej optymalnych rozwiązań po to, aby spełnić oczekiwania swoich klientek. Ukoronowaniem tych poszukiwań jest kolekcja Triumph Essence – The Luxury Collection, ekskluzywna linia dla najbardziej wymagających kobiet. Natomiast kolekcja Triumph Amourette to wyjątkowo zmysłowa i wygodna bielizna.

Bielizna damska Triumph od wielu lat pobudza zmysły Polek; noszą ją także takie gwiazdy jak Grażyna Wolszczak czy Basia Kurdej-Szatan.

Sklepy Triumph Polska znaleźć można w największych miastach na terenie całego kraju. Kolejnymi miejscami, w których dostaniemy bieliznę Triumph są outlety - zarówno te stacjonarne, jak i internetowe.

Triumph Online to międzynarodowy sklep internetowy działający w krajach Europy Zachodniej i skandynawskich.

Panie w zależności od preferencji mogą wybrać kostiumy kąpielowe Triumph jedno- lub dwuczęściowe - w ofercie znajdziemy także akcesoria plażowe, topy i majtki.

Kolekcja Mamabel to zmysłowe i praktyczne staniki Triumph dla kobiet karmiących; charakteryzują się brakiem fiszbin i praktycznym zapięciem. W salonach dostępna jest także bielizna wyszczuplająca Triumph.

Więcej ofert Ubrania, buty i akcesoria

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne